NotLikeOthers

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » NotLikeOthers » Оффтоп » Black Masquerade vs. Circus Red


Black Masquerade vs. Circus Red

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

крч все знают упыря Душелова со своей группой Гламурный Шлюх!

вот ссылки по которым можно проследить за плавным выливание говна на его голову

http://metalshow.lv/index.php?section=h … st_comment

http://www.metalshow.lv/index.php?secti … 04#comment

предлагаю даже сделать потом отдельный форум - опусти душелова.ру

0

2

Злые злые люди!!! ))))

0

3

Party Queen@29.04.2009 01:45:08
Skat, jau otrais radošās organizācijas BLACK MASQUERADE pasaakuma pakaljdarinaajums un tai pashaa datumaa : ) Walpurgji veel nav notikushi, redzeesim kaa Tur shiem buus gaajis. Es protams par to, lai kaut kas notiekaas ... kaadam tak vajadzeeja iesaakt shiis melnaas tradiicijas, lai shii Sarkano Trolju Pseido Underground agency "Circus RED" vareetu pelniit naudu ceeliem meerkjiem ... Noteikti buus Jaaiziet apskatiities, kas Tur raadiis savas kruutis un kas Tur pa tautu buus atnaakushi. Ieejas Cena adekvaata grupu daudzumam un galu galaa tak klubam ar jaaiztiek, bet plakaats diezgan patizls, nekaadas izdomas un taads pats kaa ieprieksheejie, toties galvenais, ka grupas interesantas un ar to var apsveikt sho Sarkano kolektiivu.
makshkjere ir iedota, Lai shiem veicaas. Moshka pat buus kas labs deelj kaa buus jaasaak shos cieniit ...

0

4

LOL@29.04.2009 08:01:01
party queen izklausas pec Toma Van Cepuriša :DDDDD

Party Queen@29.04.2009 14:22:11
Sheit Party Queen,
citur Sinisters, dazhviet Murgs, un oficiāli Toms Cepurītis A kas par to ?
Vai nedriikst ?
Un Bleediigais Misters Du6elovs jau ar Te un citur censhaas teelot kaadu savu iedomu teelu, bet visos Tajos Teelos taapat nenosleeps, savu trollisko izcelsmi : )))

Party Queen@29.04.2009 14:25:34
UN vispaar, FULL MOON PARTY bija saakotneeji plaanots kaa FOLK, BLACK un DOOM metal party nevis Death metal party:))

0

5

Душелов@29.04.2009 20:55:15
Пслушай Шапочкин, что ты мне тут свои психическо пораидальные лекции читаеш о своих подходах к тусовкам? Ты втаптал понятие готики реально просто в говно, своими дешовыми оргиями с несовершеннолетними, кривые "СОтОниеские свадьбы" и прочее говно. Неудивительно что сейчас благодоря некоторым .... назвать кого-то готом тоже самое что обозвать дебилом. Молодец! Что тут скажеш? :)
И ненадо мне читать антотации про то как надо устраивать тусовки, я от тебя одному главному научился "как делать не надо" то что ты ражал на протяжении 5 (пяти) лет по меньшей мере выглядит жалко. За твоей спиной нету не спонсоров, не довольных хазяев клубов, не удовлетворенных поситителей. Пора вылезти и посматреть своей шезоврении в лицо: Первый Маскарад был только удачным с небольшим плюсом ... а потом что было? а потом было ничего ... когда я работал на тебя ты воровал мои идеи и выдавал их за свои, вымогал у меня деньги чтобы я покрывал минусы которые появлялись только из-за тебя, и дурак отдавал свою степендию, закладывал в ломбард свой фотик несколько раз, а как я рисовал последних четыре плаката .. или даже пять? для маскарада ... и ты даже нигде неупомянул чья это работа .... тяжолый опыт ... но конечно достаточно полезныый чтобы понять кто ты такой на самом деле. Прислушайся внимательно к тому что говорят вокруг тебя Шапочкин, тебя призирают :) И ты сам в этом виноват! И не надо тут пиздеть про то что тебе пренадлежит идея "Полнолуния" у тебя на ней копирайт стоит? Сомневаюсь! Праздник полнолуния пренадлежить народному фольклеру а не твоей конторе "рога и копыта". Так что Шапочкин, отвали по хорошему, чем больше я тебя узнаю тем больше ты меня отвращаеш, даже ну думай приходить на наши тусовки, ты там не желанный гость .. я тебя предупредил. Мне не приятно с тобой общатся, мне неприятно тебя видеть, мне отвратительно тебя вспоминать. Держись подальше от меня и моих людей...

Shapochkins:)))@29.04.2009 23:07:23
Dirsties publiski man ljoti patiik, un Davaj ka arii ar Tevi !
Fotchiku vienreiz tikai ieliki lombardaa un ito visu naudu nodzeeri un nonarkoji pirms taa nonaaca pasaakumam noderiigaa lietaa. Neatceros, ka buutu kaut latu man devis, bet no manis gan esi noslaucis naudu un veel sataisiijis riktiigus miinusus deelj taa ko neesi liidz galam izdariijis jeb vispaar neizdariijis, deelj kaa arii tiki atlaists no BM. Man jau visi teica, ka Tev nevar uzticeeties un to arii Tu pats pieraadiiji, ka veel uzmeties par tipa direktora vietnieku bez mana akcepta un veel centies mani ar citiem sariidiit. Labi, ka es visu laiciigi pamaniiju un arii BM myspace linku biji uzlicis uz dzeeshanos, ko paspeeju laimiigaa kaartaa atcelt, jo paspeeju ielogoties pirms Tu no taa biji izgaajis. Tev liekas, ka Taadu cilveeku var cieniit. Es par To liidz tam veel publiski kluseeju, bet kad jau saak shitaa gonjiit, tad ir veerts to piebilst. Kaa arii tikai 3 suudiigas plakaatu skices uztaisiiji, no kuriem Tikai diviem variantiem bija pa pamatu njemama fona bilde, un ito deelj tavas apnjeemiibas laiciigi uztaisiit plaakaatu, abas reizes pakaasaam nedeelju no veelamaa reklaamas laika!!! Laikam Shoreiz Tev kaads paliidzeeja kaut ko bishku labaaku uztaisiit, shiem pashiem CIRCUS RED plakaatiem pa pamatu esi njeemis to pashu manu atsuutiito PSD faila sheemu, kas bija vienam no muusu pasaakumiem, vareeji tak kaut ko gaumiigaaku no taa uztaisiit :( Man neskauzh, ka citi pelna ar pasaakumiem, jo lai ar mees nepelniijaam, mums bija pasaakumi ar karnevaalu teemam un veseliigu kritiku arii protu uztvert, un ja kaads bija neapmierinaats, tad laikam tikai tie, kas no taa neko nesaprot un kas grib ar to visu pelniit. Idejas no Tevis neesmu zadzis, bet kopiigi dazhas no taam esam realizeejushi un nomelnojis Tevi arii neesmu, bet par sarkano trolli gan Tevi uzskatu :))) Ja nesaproti kaapeec, tad pajautaa un es Tev paskaidroshu !!
Un lai jau mani ieniist un neieredz tie, kas nav neko sapratushi, un ja kaadam ir izdeviigi, tad lai arii lien Tev dirsaa vai kopaa pelna ar Tevi lielo dzhunguru. Gan jau jums tas izdosies, bet man shitaadas lietas neinteresee. Un ar ko Tu taisies barot savu publiku ? Nevienu Gothic grupu neredzu nevienaa no Taviem pasaakumiem un diivaini, ka Heaven Grey ir vieniiga Walpurgju pasaakuma grupa, kas Tavupraat ir Gothic, ko liidz shim esmu uzskatiijis par Doom metal grupu. Vieniigi Dj Anda un Vadims Valpurgju naktii kaut ko no Gothic stila paspeelees un diez vai taa publika spees to noveerteet un taadeelj es arii atteicos Tur speeleet, lai ar dazhi Tur buus, kas deelj vinjiem tur naaks. Protams, ka nav Te Latvijaa vairs veerts deelj gothic stila pasaakumiem taa censties un to jau man dazhi teica ieprieksh un tagad es saku To Tev un tu ar to laikam arii saproti un taadeelj labaak pat nepiemini vaardu gothic, kas pat iisti vairs neatbilst Tavam grupas sastaavam. Varbuut Tevi vareetu uz skatuves nosaukt par kaut ko Gothisku, bet driizaak apnarkojushos Transvestiitu, kas peedeejos koncertos knapi uz kaajaam tureejaas :)) Man jau peedeejo reiz kljuva kauns, ka es ar taadu shmuli kopaa straadaaju un veel taadu atbalstu. Ne pa velti, no Tavas grupas aizgaaja pashi veertiigaakie dzheki, un ceru, ka Taa Tev ir maaciiba. Un ja es kaut ko dariiju ne Taa, tad taa bija mana draudziiba ar Taadu meeslu kaa Tu. Un Tas ka es nepelniiju ar to, nebija man svariigaakais, jo man intereseeja showi un dejas, nevis Tupi koncerti, kur tauta dzer un tresjaas pie skatuves, kaut arii tas bija un tika noorganizeets kvalitatiivaak nekaa daudzi citi koncerti MP. No taa ko es Tur dariiju kaa vajag, ir maaciijushies visi kas To ir redzeejushi, bet tikai Tu centies mani noniecinaat. Es Tev to piedodu un man Tavi pakalj skreejeeji nav vajadziigi.
Lai Tev tur sanaak daudz tautas un visiem ir labi, jo neko vairaak jau ar nevienam nevajag kaa baigaa baraa ietuseet.

0

6

SoFly@30.04.2009 03:39:14
Te nav uzbrauciens kluba MP pasaakumu riikotaajiem, kurus es cienu par to ko vinji dara un kaa vinji to dara, un arii ne grupaam, kuras uzstaasies shajaa pasaakumaa, bet gan tam shmulim Du6elovam, kas riiko sho pasaakumu, kursh ir sadariijis daudziem visaadas huinjas un cuuciibas, tai skaitaa, neapzinoties savu vainu ir centies aiz muguras pamatiigi "nomelnot" mani un manus draugus un shaubos, ka kaadreiz to paarstaas dariit. Bet kas zin, moshka shis veel nonaaks citu situaacijaas un sapratiis kaut ko no taa, ko citiem izdariijis, bet ja ar to nepietiks, tad gan jau kaads vinju kaadreiz par pamatiigu kropli pataisiis, jo naavi shitaads meesls nav pelniijis : ))
Bet es vinjam noveelu, lai izdodaas shis un naakamie vinja pasaakumi, jo citaadi, kursh tad veel buus ieintereseets Te kaut ko taadu dariit. Un atnaakshu uz sho pasaakumu ieveerteet kaadus briinums vinjsh piedaavaa. Ja buus OK, tad vareeshu vinjam pat kaadas slavas dziesmas uzrakstiit : ))

...@30.04.2009 13:28:17
sin&dushelov
luudzu
nu taksh satiecieties aci pret aci un izrunaaiet visu no sirds...
nu bljin,lasot juusu kashkji zin paariet velme tur pat speeleet vaij iet uz tiem pasakumiem...
PIEAUDZIET TAKSH!
neesam shtatos kur var miljonus pelniit ar konchu riikoshanu...

sinisters (Dj SIN)@30.04.2009 15:23:42
Sin ir cits dzheks, kas ir mans draugs
un arii neciesh Du6elovu
Dj Sin esmu es, jeb garaak Sinisters !
Taa ka nejauciet ...
A Du6elovam iesaku mainiit attieksmi
un iemaaciities uztvert veseliigu kritiku
ar nelielu dalju ironijas !
Es tak teicu, ka VISS NAAK ATPAKALJ !
Mainiities veel nav par veelu
Es ar mainiijos - atlaidu Du6elovu no BM : ))
Publiskaas razborkas ir visefektiigaakaas,
Live Show, kur varat arii pashi iesasitiities ...

UN atkal uz skatuves buus kailas kruutis,
vai tad tas nav leeti ? Tipisks idiotisms, laikam
prieksh siiko metaljoru pievilinaashanas.
Kad manos pasaakumos bija, kas taads, tad es nepiemineeju, ka kaads tur buus pilniigi pliks vai puspliks,
jo es ar to paarsteidzu kaadu, kad tas bija a shitais idiots
domaa, ka ar savaam resnajaam un plikpupainajaam padauzaam spees kaadu paarsteigt. Briinums, ka Whore Glamourama neuzstaajas shajaa pasaakumaa.
Lai jau censhaas, ja buus kas labs, tad saakshu arii cieniit !
Grupas gan labas. Dhzeki turaas un nospeeleejat, taa lai visiem papeezhi svilst

0

7

PeopleWatcher@01.05.2009 14:35:16
Nu baac, vakardienas Vulpurgji bija tikai viens liels kaasiens. Un vispaar patiesiibaa sen tik slikts pasaakums nebija apmekleets, personiigi es, un arii daudzi klaatesosie izdeva savu naudu un savu personiigo laiku, cerot kaut cik sakariigi izklaideeties. Shausmiigi neapdomaats pasaakums (!!!!!!) Pat plakaats neatbilda pasaakumu buutiibai...kas iespeejams bija viens no ieinteregjeejoshaakajaam lietaam, kas piesaistiija izveeleeties aiziet tieshi uz MP, neviss citur, kur cits ljembasts notiekaas, bet gan iisteniibaa atnaakot, pasaakums pilns kkaadiem siikajiem melnaas dzhinsaas, shuuzos un tee-kreklos..Nu yesssssss, tad ad kaada jeega gatavoties pasaakumam ;P ;P
Grupas jau centaas, cepuri nost, tachu ljoti bezsakariigi samikseets kopaa un where was DJ`s???? :(( tauta jau arii bija taada, kura labpraat padejotuu, neviss aiz garlaiciibas ietu aardiities kaa metaljori vai seedeet uz solinjiem! Nu commooon to dariit arii var maajaas ;D
Un kur tad pashi PartyQueeni palika, WG, kas nospeeleeja vieniigi 3 dziesmas???? Nespeejaam pat iesilt! :D :D viena no gaidiitaakajaam grupaam, aiz Fraility ^^
Guvushi bija tie, kas tur neaizgaaja... :)

stranger@01.05.2009 15:26:06
Fū, laikam sen nebiju tā vīlusies, vnk briesmīgs vakars. Labi, ka Frailty bija - vismaz kāds prieciņš! Bl*** man pat vairs negribas iet uz MP...........
Būtu labāk nopirkusi šokolādi >_<
Un vispār, būūuuuuuuuuuu

0

8

SOGJIS@01.05.2009 16:46:24
Atvainojiet par shii FULL MOON pasaakuma, galvenaa organizaatora un plagjiaata Du6elova pelniito Anti reklaamu, kas vistieshaak piederaas pie shiis lietas. Mana IP adrese ir blokjeeta portaalaa wwwmetalshow.lv, un kameer es netikshu pie cita IP, man nebuus iespeejas Turpinaat iesaakto: komentaaros zem FULL MOON pasaakuma apraksta grin

Un publiska patiesiibas izzinjoshana, ir efektiigaaka nekaa aprunaashanaa aiz muguras jeb personiiga sarakste ...

______________________

Jaaaa, vakar 30.aprīlī - Walpurgjos,
pseido undergound apvieniibas "Circus RED"
dibinaataajs un pasaakumu organizators
Du6elovs jau pirmo peerienu dabuuja Twisted Evil

kameer veel nesapratiis, ko ir sadariijis, dabuus veel un veel ...

Skatieties, pat 30.apriilja pasaakuma apraksts ar komentiem ir izdzeests no wwwmetalshow.lv, jo laikam jau klubs MP grib izvairiities no taas blamaazhas, ko shitais Shmulis Du6elovs ir sataisiijis savaa MEGA koncertaa, kur neviena grupa nebija normaali skaneejusi un cilveeki labi ja 50 atnaaca (laikam labi ja 10 bija par ieeju samaksaajushi), nevienas dekoraacijas, neviena showa, neviena konkursa, neviena soliitaa diidzhjeja, neviens apmekleetaaja nebija Teerpaa, ja neskaita pashu Du6elovu, kas skraidiija, shii vakara tematikai neatbilstoshajaa un noneesaatajaa kjiinieshu kimano kleitinjaa, ar tik skaabu gjiimi it kaa buutu liidz vemshanai sashnjaucies tualetes gaisa atsvaidzinaataaju, ko parsti ne tikai @MP vinjsh dara pie katras pirmaas izdeviibas.

Es Tur nebuutu vieniigais, kursh ierakstiitu cik tur bija suudiigi. Tur man liekas, ka jebkursh no tiem, kas bija samaksaajis savus 5 Ls gribeetu izteikt savu neapmierinaatiibu, par to ka ir zemee nomesta nauda.
Turklaat nevienas programmas par grupu uzstaashanos un veel milziigas pauzes pirms grupu uzstaashanaas, it sevishchi pirms pasha Whore Glamourama, kuri tur no sava aplauziena, tikai 3 dziesmas nospeeleeja.

VISS NAAK ATPAKALJ ! Un padomaa kam brauc augumaa un ko nepatiesi aprunaa Cool

Laikam jau Tu Mr.D. veel visu maaciibu neesi sapratis ...
Ja arii kaut viens cilveeks ir samaksaajis ieejas maksu un vesels bars saaicinaato draugu ir tikushi bez maksas, tad arii prieksh tiem ir jaasariiko veerieniigu koncertu.

Laikam jau shis bija vis-vis-neizdeviigaakais un mazaak apmekleetaakais un suudiigaakais MP konceerts vinju veesturee : )) Un nezvai shoreiz buusi iekjiilaajis savu Fotoaparaatu, lai nomaksaatu grupaam honoraaru, jo diezvai MP taavaa vietaa par to buus ieintereseeti maksaat,
un ja Tev kaut kaada ieprieksh paredzeeta nauda ir paredzeeta shim FULL MOON koncertam, tad laikam, ka buus vien no taas jaashkjiraas un diez vai ar Tevi veel shie ielaidiisies riikot veel sho konceetu, lai ar grupas ir baigi labaas un teema ar laba.

Nez kas Tev teelos plik-pupainaas Valkiiras : )) UN ja Taas nebuus Tavas resnaas mazgadiigaas drushkas (narkomaanes), tad nez kaa Tu citaam normaalajaaam beibeem taisies maksaat. Un ja Tur taapat kaa Walpurgjos, nebuus soliitais Shows, tad Tu ar savu "Sarkanaa dirseeju Cirku" vareesi iet pats uz Saxafonu riikot savas grupas koncertus kaut reizi meenesi, jo biezhaak jau Tu pat uz meegjinaajumiem negaaji, un taapeec ar Tava grupa izjuka Evil or Very Mad
Tavu Whore Glamourama vairs negribees ne dzirdeet ne redzeet, peec shiis peedeejaas uzstaashanaas, un peec taa, ko Tu nepatiesi esi sarunaajis par BLACK MASQUERADE darbiibu. Mees Tavu grupas koncerteeshanu atbalstiijaam veselu gadu, bet tagad tu vari beegt uz Japaanu vai UK un varbuut Tur kaads onkulitis, par labi atsuukaatu kraaninju, Tevi razkrukjiis par Visual rock Transvestiitu : )))

Es nenjirdzu par Mr.D nelaimi, bet par to, ka es zinaaju, ka Taa beigsies, peec taadas dirshanaas ar mani : ))
Ceru, ka Tu Mr.D laiciigi sapratiisi kaa Tas darbojaas, pirms veel sho FULL MOON pasaakumu buusi ielaidis pilniigajaa dirsaa ...

0

9

Бедный Душка....

0

10

Solarkitten написал(а):

Злые злые люди!!! ))))

дя. очень злые!

0


Вы здесь » NotLikeOthers » Оффтоп » Black Masquerade vs. Circus Red